úterý 14. května 2013

Okvětní 7(TS2)

Okvětní 7
Tak jsem zase po dlouhé době něco pro vás vytvořila, domeček teda zatím nemám na stáhnutí, jelikož jsem se dnes pokoušela ho zabalit, ale nastala zřejmě nějaká chyba a znova se mi símíky zapínat nechtělo, tak až budu mít v pátek po zkoušce pokusím se dodat soubor na stáhnutí.


A teď už k domku, snad se bude líbit.

Exteriér:


Interiér:Teď mi došlo, že jsme zapomněla vyfotit koupelnu, ale tak snad nevadí. Každopádně tento domeček jsem stavěla pro svojí siminku, která je hlavní hrdinkou mého příběhu.

Domeček má 3 patra a zimní zahradu. Je to poměrně malý domeček, ale já těm velkým moc neholduju, nebo spíš jsem se je ještě nenaučila pořádně stavět.

Jinak jsem zapomněla i na pohled z ptačí perspektivy, aby byly vidět půdorysy. Tak se nezlobte a i tak doufám, že se vám bude líbit.

!!!! Prosím nekopírujte mou tvorbu a když už tak prosím se zdrojem.!!!!!/Please don't copy my work. Thanks!!!

6 komentářů:

 1. Jani, to jsem hrozně ráda, že taky stavíš do dvojky. Já si dvojku úplně zamilovala. Domeček máš moc hezký. :) Líbí se mi moc :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Vlastii..:)) no já tu dvojku mám hold radši a ty stavby nevypadají zas tak nějak moc odlišně od trojky:)) A opravdu si cením pochvaly, je to takový jednodušší domeček:))

   Vymazat
 2. Moc povedený domek :)) ta zimní zahrada je skvělá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Štěpíí:)), ještě přemýšlím, že ji snížím trošku střechu..:)

   Vymazat
 3. Pěkný originální domek a pěkné barvy, Jani - jsemráda, že jsi opět něco postavila :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti, dekuji moc za chválu..:) Vždy to potěší. Momentálně mám rozdělaný jeden domeček v TS3:)

   Vymazat